O NAS

Avant-Garde Clinique
PROFILOWE

  

 

mgr kosmetolog, linergistka Karolina Krępa 

 

Właścicielka Avant-Garde Clinique. Mgr kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem.

W swoim fachu szkoliła się nie tylko w kraju, ale również za granicą: 3 lata pracowała w gabinetach Spa i urody na luksusowych statkach prowadzących rejsy u wybrzeży Australii i Oceanii.

Zawsze marzyła o założeniu własnej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii w Polsce. Klinika Avant-Garde stała się więc jej największym życiowym spełnieniem. Niesamowicie dba o każdy szczegół, podchodzi do swojej pracy z  pasją, co w mgnieniu oka dostrzegają jej klienci.

Wielu z nich korzysta z jej usług już od początku jej kariery zawodowej. W Avant-Garde Clinique działa wraz ze swoją siostrą, tworząc miejsce idealne dla każdego, kto chciałby poczuć się piękniej i młodziej pod okiem utalentowanych specjalistów, którzy dostosowują zabiegi do potrzeb pacjentów.

 

ponieważ, tak, z powodu tego, że

_MG_9619-Edit

 manager Katarzyna Kuduk

 

Manager Avant-Garde Clinique, siostra Karoliny.

Posiada tytuł magistra z anglistyki oraz licencjata z iberystyki. Poliglotka: posługuje się 6 językami.

Wcześniej pracowała kilka lat na stanowisku kierowniczym w oddziale korporacyjnym dużego banku jak i w wielu dużych firmach. Aktualnie również pilotuje wycieczki po Azji Południowo-Wschodniej i działa w mediach społecznościowych wraz z mężem jako blogerka w Kuuk&Travel. W Avant-Garde Clinique zajmuje się social media, reklamą, zarządzaniem oraz marketingiem

 

ponieważ, tak, z powodu tego, że

_MG_9605-Edit

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

 

lekarz Joanna Malada

 

Lekarz, chirurg, specjalista medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych w Collegium Medicum UJ oraz studiów podyplomowych w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia – Medycyny Estetycznej dla lekarzy.

 Specjalizację z chirurgii ogólnej rozpoczęła w Ośrodku Replantacji Kończyn, Mikrochirurgii, Chirurgii Ręki i Chirurgii Ogólnej w Trzebnicy. Obecnie pracuje w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Z zakresu medycyny estetycznej specjalizuje się w terapiach odmładzających, takich jak m.in. usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu korekcji i modelowaniu kształtu twarzy jak i również w innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.  

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

_MG_9559

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

kosmetolog Marta Strzebońska

 

Kosmetolog z 24-letnim doświadczeniem, które zdobywała m.in. w takich firmach jak Yves Rocher, Parendi czy Mimoza na terenie Krakowa.

W Avant-Garde Clinique oprócz zabiegów z zakresu endermologii, depilacji laserowej, kosmetyki upiększającej, mezoterapii igłowej, fenomenalnie wykonuje zabiegi drenażu ciała, zabiegi pielęgnacyjne, a poza tym nasi klienci wręcz ubóstwiają masaże ciała w jej wykonaniu (jest w nich absolutnie bezkonkurencyjna).

Odbyła serię szkoleń z masażu ciała we Francji jak i również w Polsce m.in. pod okiem dr Sergeya Shchurevich’a i posiada dyplomy z Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu Manualistic, mało tego dobrze włada językiem francuskim. 

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

AirBrush_20210419010021

 


mgr inż. dietetyk i kosmetolog Justyna Sierant

 

Justyna jest absolwentką dietetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. 

Nasza mgr inż. dietetyk & kosmetolog pasjonuje się zdrowym wyglądem i holistycznym podejściem do ciała. Swoją przygodę z kosmetologią rozpoczęła ze względu na własne ciężkie doświadczenia z trądzikiem, a upór, konsekwencję i pasję do pielęgnacji skóry przekuła w pomysł na siebie!

 Drobny wzrost nadrabia charakterem. 

Prywatnie jest fanką The Avengers, kotów i wizażu. Odbyła serię szkoleń dla MUA w krakowskiej Artystycznej Alternatywie.

przede wszystkim, co najbardziej godne uwagi, na pewno, jeszcze bardziej

                      

Olga Kuczak

Pracownik recepcji w Avant-Garde Clinique.
 To ona jest tą pierwszą duszyczką witającą pacjentów uśmiechem na recepcji. 
 
Ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa. Swoją wiedzę i pasję o kosmetyce pogłębia w szkole MEDYK w Katowicach na kierunku Technik Usług Kosmetycznych

przede wszystkim, co najbardziej godne uwagi, na pewno, jeszcze bardziej

NASZE PRACE