O NAS

Avant-Garde Clinique
Avant-Garde Clinique Karolina Krępa

  

 mgr kosmetolog Karolina Krępa 

 

Właścicielka Avant-Garde Clinique. Mgr kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. W swoim fachu szkoliła się nie tylko w kraju, ale również za granicą: 3 lata pracowała w gabinetach Spa i urody na luksusowych statkach prowadzących rejsy u wybrzeży Australii i Oceanii. Zawsze marzyła o założeniu własnej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii w Polsce. Klinika Avant-Garde stała się więc jej największym życiowym spełnieniem. Niesamowicie dba o każdy szczegół, podchodzi do swojej pracy z  pasją, co w mgnieniu oka dostrzegają jej klienci; wielu z nich korzysta z jej usług już od początku jej kariery zawodowej. W Avant-Garde Clinique działa wraz ze swoją siostrą, tworząc miejsce idealne dla każdego, kto chciałby poczuć się piękniej i młodziej pod okiem utalentowanych specjalistów, którzy dostosowują zabiegi do potrzeb pacjentów.

 
 

ponieważ, tak, z powodu tego, że

Avant-Garde Clinique Katarzyna Kuduk

manager Katarzyna Kuduk

 

Manager Avant-Garde Clinique, siostra Karoliny. Posiada tytuł magistra z anglistyki oraz licencjata z iberystyki. Poliglotka: posługuje się 6 językami.Wcześniej pracowała kilka lat na stanowisku kierowniczym w oddziale korporacyjnym dużego banku jak i w wielu dużych firmach. Aktualnie również pilotuje wycieczki po Azji Południowo-Wschodniej i działa w mediach społecznościowych wraz z mężem jako blogerka w Kuuk&Travel. W Avant-Garde Clinique zajmuje się social media, reklamą, zarządzaniem oraz marketingiem. 

 
 
 
 
 

ponieważ, tak, z powodu tego, że

Avant-Garde Clinique Joanna Malada

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

 

lekarz Joanna Malada

 

Lekarz, chirurg, specjalista medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych w Collegium Medicum UJ oraz studiów podyplomowych w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia – Medycyny Estetycznej dla lekarzy. Specjalizację z chirurgii ogólnej rozpoczęła w Ośrodku Replantacji Kończyn, Mikrochirurgii, Chirurgii Ręki i Chirurgii Ogólnej w Trzebnicy. Obecnie pracuje w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Z zakresu medycyny estetycznej specjalizuje się w terapiach odmładzających, takich jak m.in. usuwanie zmarszczek toksyną botulinową. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu korekcji i modelowaniu kształtu twarzy jak i również w innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

 
 
 
 

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

Avant-Garde Clinique Monika Mrozek

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

lekarz Monika Mrozek

 

Lekarz medycyny estetycznej, stomatolog, wykładowca medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Zajmuje się stomatologią mikroskopową, protetyką stomatologiczną, estetyką i projektowaniem uśmiechu. Jako lekarz medycyny estetycznej posiada doświadczenie w usuwaniu zmarszczek toksyną botulinową, leczeniu nadpotliwości botoksem, modelowaniu kształtu twarzy, jak i w innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. 

Monika jest członkiem  World Society od Interdisciplinary Aesthetic and Antiaging Medicine (WOSIAM) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA).

 
 
 
 
 
 
 
 

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

Avant-Garde Clinique Marta Strzebońska

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

             

kosmetolog Marta Strzebońska

 

Kosmetolog z 24-letnim doświadczeniem, które zdobywała m.in. w takich firmach jak Yves Rocher, Parendi czy Mimoza na terenie Krakowa. W Avant-Garde Clinique oprócz zabiegów z zakresu endermologii, depilacji laserowej, kosmetyki upiększającej, mezoterapii igłowej, fenomenalnie wykonuje zabiegi drenażu ciała, zabiegi pielęgnacyjne, a poza tym nasi klienci wręcz ubóstwiają masaże ciała w jej wykonaniu (jest w nich absolutnie bezkonkurencyjna). Odbyła serię szkoleń z masażu ciała we Francji jak i również w Polsce m.in. pod okiem dr Sergeya Shchurevich’a i posiada dyplomy z Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu Manualistic, mało tego dobrze włada językiem francuskim. 

 

 

po pierwsze, także, co więcej, w końcu

Avant-Garde Clinique Olga Kuczak

przede wszystkim, co najbardziej godne uwagi, na pewno, jeszcze bardziej

                      

Olga Kuczak

Pracownik recepcji w Avant-Garde Clinique. To ona jest tą pierwszą duszyczką witającą pacjentów uśmiechem na recepcji. Olga poza światem Avant-Garde pracuje również jako dermokonsultantka w aptece i jest studentką II roku wizażu klasycznego i stylizacji w Artystyczna Alternatywa Szkoła Wizażu i Stylizacji w Krakowie. 

 

przede wszystkim, co najbardziej godne uwagi, na pewno, jeszcze bardziej

Avant-Garde Clinique Gabriela Ryżak

przede wszystkim, co najbardziej godne uwagi, na pewno, jeszcze bardziej

Gabriela Ryżak

Pracownik recepcji w Avant-Garde Clinique. To kolejna duszyczka witająca pacjentów szerokim uśmiechem na naszej recepcji. Gabriela poza pracą w Avant-Garde Clinique studiuje Kosmetologię w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, włada dobrze językami: angielskim, niemieckim i włoskim oraz interesuje się tańcem i śpiewem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przede wszystkim, co najbardziej godne uwagi, na pewno, jeszcze bardziej

NASZE PRACE